Prodejci a vystavující

Festivalová tržnice bude pastvou pro oči ;) A kromě toho dalším výborným zdrojem informací. Můžete se na ní naučit zavázat šátek na nošení dětí, poradit se ohledně výběru vhodného nosítka či jeho nastavení či najít ty správné látkové plenky a dozvědět se vše o jejich používání a údržbě. Zaručujeme vám, že naši festivaloví prodejci a poradkyně jsou zkušení rodiče a vlídní lidé, kteří s vámi rádi proberou, co budete potřebovat.

Nosím tě

Nosítko…chcete si nějaké pořídit, aby to bylo v určitých chvílích rychlejší, snadnější, skladnější…Ale když to má být tak snadné, proč je vybrání nosítka tak složité?? A když už se popasujeme s tím, která nosítka vůbec jsou a nejsou ergonomická, zbývá nám ještě otázka, vázací či přezkové? Látkové či šátkové? Jednovelikostní či rostoucí? Je nějaké vhodné již od narození? Které nám vydrží nejdéle? A popruhy, křížit, nekřížit?? Na všechny tyto otázky se vám bude snažit odpovědět Denisa Bel - majitelka Nosím tě, certifikovaná lektorka nošení dětí pod záštitou německé Die Trageschule a poradkyně ve všech otázkách ohledně nošení dětí. Na festivalu bude kromě nosítek ke koupi i funkční dětské oblečení z merina, zateplené capáčky, vsadky do bund i přímo nosící oblečení. Nosím tě naleznete v Liberci také jako kamennou prodejnu, kde zároven funguje půjčovna šátků a nosítek, poradenství a pomoc s výběrem vhodného produktu, plus zároveň i přímý prodej nejoblíbenějších nosících produktů, značek a dalších doplňků, pro plnou nosící spokojenost :) Kdo z vás by se chtěl za Denisou zastavit i po festivalu, kontakt na ni najdete přes její stránku Nosím Tě, popř. FB stránku.

 

 

 

Loktu She

Krásné šátky na nošení dětí i oblečení na nošení dětí do každé nepohody nabízí liberecká firma Loktu She. Její majitelka věří, že rodičovská náruč je to nejlepší místo pro miminko a že láskyplný dotek a společné zážitky jsou ty nejlepší způsoby, jak navázat trvalé, dobré a láskyplné vztahy

V naší nabídce najdete odolné a pohodlné šátky ze 100% bavlny i šátky s příměsemi jako je merino vlna, tencel nebo hedvábí pro náročné. Máme měkké a jemné šátky pro malá miminka i nosné a pohodlné kousky pro rodiče větších batolat. V naší šicí dílně vyrábíme oblečení do města i do hor, abyste si se svým dítětem mohli užít blízkost za všech okolností a nemuseli se vzdávat oblíbených výletů. Speciální kategorii představuje pletené zboží ze 100% merino vlny, unikátní na českém trhu. 

Bebo.cz

Vybírejte z látkových plen a doplňků od českých výrobců: rádi Vám pomůžeme se v široké nabídce zorientovat! Víme že na začátku to není snadné, a proto s námi můžete vybrat plenky, které budou nejlépe vyhovovat Vašim potřebám a představám. Nabízíme také přírodní kosmetiku Eoné vhodnou pro děti i dospělé i šetrnou drogerii pro ekologickou a k přírodě šetrnou domácnost. Najdete u nás i krásné oblečení z bavlny i merino vlny pro malé i větší rošťáky a řadu doplňků na nošení dětí. 

Knihy o těhotenství, porodu a rodičovství

Knihy, ze kterých si vybere snad každá žena, která hledá kvalitní informace pro sebe a své miminko. Nabídku knih z e-shopu Hnutí za aktivní mateřství si přijďte prolistovat na náš stánek. Zakoupením knihy se přidáte k iniciativě pro lepší porody. Každým nákupem přispíváte na pořádání největšího celorepublikového festivalu o těhotenství, porodu a rodičovství (konkrétně v Jablonci nad Nisou)  i na další aktivity Hnutí za aktivní mateřství.  

 

 

 

Kontakt

Ergonomické nošení dětí a laktační poradenství www.nosimte.cz
www.kristynacharvatova.cz
777 476 062 Denisa - denisa@nosimte.cz (nošení)
737 636 490 Kristýna - poradenstvi@kristynacharvatova .cz (kojení)
info@nosimte.cz