LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ

Jmenuji se Kristýna Charvátová, jsem certifikovaná laktační poradkyně o.z. Mamila a speciálné pedagog se zaměřením na podporu vztahové vazby mezi maminkou a miminkem. Nabízím vám pomoc a podporu při řešení problémů s kojením - ať už jde o potíže s přisáváním, tvorbou mléka, bolestí při kojení, zbavování dokrmu. Nebo v případě, že potřebujete ujistit a poradit s polohami při kojení. Zároveň vedu i podpůrnou skupinu pro kojící ženy, setkáváme se každý měsíc v Liberci.

 

Z lékařských výzkumů je jednoznačné, že kojení je ten nejlepší způsob výživy pro malé miminko. Do šesti měsíců  je nejlepší kojit výlučně, mezi prvním a druhým rokem je mateřské mléko stále hlavním zdrojem výživy pro dítě, které se v této době také seznamuje s dalšími potravinami. WHO doporučuje kojit i po druhém roce, kdy má kojení stále význam z hlediska výživy, ale i z hlediska budování vztahu mezi maminkou a dítětem.

 

Kojení miminko živí, uklidňuje, těší. Mateřské mléko je dobře stravitelné a je na míru připravené pro Vaše dítě. Má vždy tu správnou teplotu a to správné složení. Sání je důležité pro posilování svalů obličejových i těch, které jsou pak důležité pro mluvení. Při sání se též aktivuje bránice – a s ní celý hluboký stabilizační systém, důležitý pro pohybový vývoj miminka. Kojení je formou komunikace mezi mámou a dítětem a velmi pomáhá překonávat různé životní obtíže.

Kojení prostě stojí za to. Ráda Vás podpořím ve Vašem rozhodnutí kojit a pomůžu Vám při hledání cesty, jak na to.

 

Nabízím: 

 

Laktační poradenství - online konzultace - 700 Kč / 60 minut

Laktační poradenství - konzultace u vás doma 1000 Kč / 90 - 120 minut

BALÍČEK Předporodní příprava na kojení + podpora při začátcích kojení - 2500Kč / 120-150 minut v těhotenství a 90-120 minut poporodní návštěva

 

Můžete mě kontaktovat emailem na

 

poradenstvi@kristynacharvatova.cz nebo telefonicky na čísle +420 737 636 490. Více informací najdete přímo na mých webových stránkách www.kristynacharvatova.cz

 

 

Kontakt

Ergonomické nošení dětí a laktační poradenství www.nosimte.cz
www.kristynacharvatova.cz
777 476 062 Denisa - denisa@nosimte.cz (nošení)
737 636 490 Kristýna - poradenstvi@kristynacharvatova .cz (kojení)
info@nosimte.cz