KURZY A PORADENSTVÍ

Nabízím skupinové a individuální kurzy vázání miminek do šátku a poradenství ohledně výběru vhodného ergonomického nosítka.

Nosítkové poradenství na prodejně


I bez předchozích zkušeností Vás naučím, jak fungují nosítka, jak je správně používat, základní informace o nošení a společně postupnou vyřazovací metodou vybereme nosítko, které Vám "padne jako ulité" :) V průběhu konzultace vyzkoušíme tolik nosítek, kolik si budete přát a kolik jich bude s ohledem na věk děťátka dostupných. 

Základní konzultace se zkouškou cca 2-4 nosítek trvá 30 minut a stojí 300,-. Pokud si nosítko následně min. na týden vypůjčíte, máte 30 minut konzultace ZDARMA. Potřebujete-li času více, stojí každých dalších 30 minut 300,-. 

Nosítkové poradenství na prodejně lze domluvit na denisa@nosimte.cz či na telefonu 777 476 062.

Individuální kurzy

Nabízím Vám individuální výuku vázání šátků pro miminka u Vás doma nebo na místě dle Vašeho výběru. Je vhodná především pro maminky s miminky v šestinedělí, které nechtějí daleko cestovat, ale i pro těhotné. Při individuálním kurzu je možno se více zaměřit na to, co Vás zajímá. Délka kurzu je cca 1,5 hodiny.

Probereme, proč a jak nošení prospívá dítěti i matce, jak a v čem nosit, aby to bylo bezpečné a pohodlné pro oba, a různé praktické záležitosti – třeba jak se na nošení obléci. Naučíme se, jak miminko do šátku uvázat. Pro nácvik použijeme nejprve speciální panenku o váze a velikosti cca 6-ti týdenního miminka, vázání si vyzkoušíte opakovaně, abyste získali potřebnou jistotu – nejprve s panenkou, posléze s Vaším miminkem (těhotné samozřejmě jen s panenkou).

V ceně kurzu je i následné poradenství - osobní, telefonické či emailem. Mým cílem je poskytnout Vám veškerou možnou podporu k tomu, abyste mohli trávit spokojený čas se svým dítětem. Dále Vám nabízím pomoc s výběrem vhodného šátku či nosítka pro Vás, zakoupit si můžete i zde: www.nosimte.cz

Individuální kurz lze domluvit na denisa@nosimte.cz či na telefonu 777 476 062.

Cena: 1000,- hodina a 200,- dalších 30 minut. Cestovné po Liberci v ceně, mimo Liberec 7 Kč/km

Skupinové kurzy nošení dětí v šátku

Kurzy jsou primárně určené těhotným a maminkám s malými miminky, vítáni jsou i tatínkové. Velikost takové skupiny jsou 2-4 osoby (bez partnera), abych se Vám mohla individuálně věnovat. Skupinové kurzy neplánuji předem, jako skupina je nutné se na kurz již hlásit (např. kamarádky společně). Kurz trvá cca 1,5 hodiny.

V první části probereme, proč a jak nošení prospívá dítěti i matce, jak a v čem nosit, aby to bylo bezpečné a pohodlné pro oba, a různé praktické záležitosti – třeba jak se na nošení obléci. Ve druhé – praktické – části, se naučíme, jak miminko do šátku uvázat. Pro nácvik použijeme nejprve speciální panenku o váze a velikosti cca 6-ti týdenního miminka, vázání si vyzkoušíte opakovaně, abyste získali potřebnou jistotu – nejprve s panenkou, posléze s Vaším miminkem (těhotné samozřejmě jen s panenkou).

V ceně kurzu je i následné poradenství - osobní, telefonické či emailem. Mým cílem je poskytnout Vám veškerou možnou podporu k tomu, abyste mohli trávit spokojený čas se svým dítětem. Dále vám nabízím pomoc s výběrem vhodného šátku či nosítka pro Vás, můžete je u mě přímo zakoupit.

Skupinové kurzy se konají u mě v provozovně Nosím tě v Liberci, zde mám k dispozici veškeré své nosící vybavení, které si můžete tím pádem prohlídnout a vyzkoušet. K dispozici je samozřejmě přebalovací pult a další nezbytnosti pro péči o malá miminka.

Cena: 400Kč/osoba nebo 500 Kč/pár

Přihlašování na denisa@nosimte.cz

Kontakt

Ergonomické nošení dětí a laktační poradenství www.nosimte.cz
www.kristynacharvatova.cz
777 476 062 Denisa - denisa@nosimte.cz (nošení)
737 636 490 Kristýna - poradenstvi@kristynacharvatova .cz (kojení)
info@nosimte.cz